Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Wycieczka klasy II i do Gdańska

Wycieczka klasy II i do Gdańska
Klasa II i pod opieką Pań Witosławy Krzyżanowskiej i Jolanty Świeckiej spędziła wyjątkowy dzień w Gdańsku, pełen atrakcji, integracji i niezapomnianych wrażeń.
Dzięki sprawnemu transportowi PKP udało się uniknąć korków i sprawnie dotrzeć na wyjątkowy odrestaurowany dworzec główny w Gdańsku.
Naszą przygodę rozpoczęliśmy od rejsu po Motławie zabytkową łodzią z przewodnikiem. Uczniowie mogli poznać historię miasta z zupełnie innej perspektywy. Następnie spacerowaliśmy po klimatycznych uliczkach Gdańska, podziwiając jego piękną architekturę i najciekawsze zabytki.
Nie zabrakło również świetnej zabawy i współpracy podczas wizyty w Escape Room, gdzie uczniowie mogli wykazać się sprytem, kreatywnością i umiejętnością działania w grupie. To zdecydowanie najgłośniej komentowany punkt programu.
Po pełnym emocji czasie przyszedł moment na odpoczynek, naładowanie akumulatorów w barze mlecznym, regenerację w parku i lody.
To był dzień pełen uśmiechów, wspólnych przeżyć i cennych doświadczeń. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, a opiekunkom za organizację i troskę o bezpieczeństwo uczniów! ?
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-19 10:01:34
Data edycji: 2026-06-23 08:26:01
Ilość wyświetleń: 11

II LO - SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOWI

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej