Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Największe osiągnięcia sportowców II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim w latach 2019-2023

Największe osiągnięcia sportowców II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim w latach 2019-2023
Rok szkolny 2019/2020
II miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w koszykówce 3x3 dziewcząt i
chłopców
III miejsce chłopców i V miejsce dziewcząt w finale Licealiady Wojewódzkiej w
badmintonie
VI miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w unihokeju dziewcząt
VIII miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej LW w sztafetowych biegach
przełajowych chłopców
II miejsce w półfinale Licealiady Wojewódzkiej w unihokeju chłopców
III miejsce w półfinale Licealiady Wojewódzkiej w tenisie stołowym dziewcząt i
chłopców
Rok szkolny 2020/2021
II miejsce dziewcząt i IV miejsce chłopców w finale Licealiady Wojewódzkiej w
sztafetowych biegach przełajowych
II miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w badmintonie dziewcząt
Rok szkolny 2021/2022
I miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w futsalu chłopców
II miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w piłce nożnej chłopców
II miejsce chłopców i IV miejsce dziewcząt w finale Licealiady Wojewódzkiej w
siatkówce plażowej
III miejsce dziewcząt i V miejsce chłopców w finale Licealiady Wojewódzkiej w
tenisie stołowym
III miejsce chłopców i IV miejsce dziewcząt w finale Licealiady Wojewódzkiej w
festiwalu sztafet 4x400m
III miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w festiwalu sztafet 4x100m
chłopców
IV miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w piłce siatkowej dziewcząt
IV miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej LW w koszykówce 3x3 dziewcząt
IV miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w piłce koszykowej dziewcząt
VI miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w sztafetowych biegach
przełajowych chłopców
VIII miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w drużynowych biegach
przełajowych chłopców
II miejsce w półfinale Licealiady Wojewódzkiej w badmintonie dziewcząt
II miejsce w półfinale Licealiady Wojewódzkiej w unihokeju chłopców
Rok szkolny 2022/2023
III miejsce dziewcząt i IV miejsce chłopców w finale Licealiady Wojewódzkiej w
tenisie stołowym
IV miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w piłce siatkowej dziewcząt
VI miejsce w finale Licealiady Wojewódzkiej w unihokeju dziewcząt
II miejsce w półfinale Licealiady Wojewódzkiej w koszykówce 3x3 dziewcząt i
chłopców
III miejsce w półfinale Licealiady Wojewódzkiej w piłce ręcznej dziewcząt
III miejsce w półfinale Licealiady Wojewódzkiej w piłce nożnej dziewcząt
Do wymienionych sukcesów przyczynili się nasi tegoroczni absolwenci :
Z klasy IVA:
Ciesielska Julia
Drawska Kinga
Lampka Michalina
Kudelski Łukasz
Z klasy IVB:
Bielska Olga
Burczyk Natalia
Gerowska Milena
Richert Roksana
Z klasy IVC:
Dembicka Dominika
Gulgowski Przemysław
Jatkowski Paweł
Kozłowski Hubert
Leszka Weronika
Makiła Karol
Maślińska Julia
Z klasy IVD:
Engler Zuzanna
Dąbrowska Honorata
Drożek Agata
Kubach Julita
Z klasy IVE:
Bukowska Katarzyna
Kropidłowska Zofia
Lubińska Rozalia
Okoniewski Jakub
Peretko Izabela
Spychalska Michalina
Urbański Mikołaj
Zagórska Nikola
Ziółek Kacper
Data dodania: 2023-05-23 10:07:26
Data edycji: 2023-05-26 10:08:49
Ilość wyświetleń: 146

II LO - SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOWI

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej