W dniach 22–24 czerwca 2026 r. uczniowie klas 2A, 2B oraz 1A spędzili trzy dni na integracyjnym wyjeździe nad Bałtyk.
Po porannym przejeździe pociągiem do Władysławowa i zakwaterowaniu w ośrodku w Chłapowie przyszedł czas na pierwsze spotkanie z morzem. Szczególne wrażenie na uczestnikach zrobiły malownicze klify w Chłapowie, które podziwiano podczas pięknego zachodu słońca.
Drugiego dnia młodzież przeszła Wąwozem Chłapowskim, korzystała z uroków plaży, a po obiedzie zwiedzała Władysławowo. Nie zabrakło spaceru Aleją Gwiazd Sportu, lodów na nadmorskim bulwarze oraz wizyty w lunaparku , gdzie chętni mogli skorzystać z wielu atrakcji.
Wieczór upłynął przy wspólnym ognisku, rozmowach i integracji, tworząc kolejne piękne wspomnienia.
Ostatniego dnia, po śniadaniu, przyszedł czas na pożegnanie z Bałtykiem. Uczniowie wrócili do domu pełni wrażeń, opaleni, zrelaksowani i bogatsi o mnóstwo nowych doświadczeń oraz wspomnień.