Klasa 1 F w akcji! Biwak pełen przygód w Borzechowie 18-19.06.2026
Kto powiedział, że na biwaku siedzi się w domkach? Na pewno nie klasa 1 F! Nasza młodzież spędziła wyjątkowo aktywny, zintegrowany i pełen wrażeń czas w urokliwym Borzechowie. Od samego początku postawiliśmy na ruch, wspólną zabawę i bliskość natury.
Co działo się przez te dwa intensywne dni?
Aktywny relaks i integracja: sportowa rywalizacja, emocjonujące podchody i gry zespołowe, które pokazały, że 1 F to już zgrany team!
Tradycyjny wieczór: Dzień zwieńczyliśmy wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku, rozmowami i podziwianiem magicznego zachodu słońca nad samym jeziorem.
Edukacja w terenie: Drugiego dnia, po spacerze leśną trasą wzdłuż brzegu jeziora, dotarliśmy do wyjątkowego Arboretum w Wirtach. Tam pod okiem przewodnika odkrywaliśmy tajemnice przyrody, poznając najciekawsze rośliny, leśne zwierzaki i ukryte zakamarki tego niezwykłego miejsca.
Opiekę nad grupą sprawowali pan Grzegorz Piwowarczyk (wychowawca) oraz pan Karol Jeliński.