Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Biwak integracyjny klasy 1C

 Biwak integracyjny klasy 1C
Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłym przeżyciem z naszego ostatniego biwaku integracyjnego 1C! Spędziliśmy czas pełen przygód i wspólnych chwil w ośrodku wypoczynkowym Borowiak w Szteklinie.
 
Korzystając z ostatnich ciepłych dni września, oddaliśmy się urokowi natury. Plażowaliśmy na brzegu jeziora, kąpaliśmy się w jego oszałamiająco czystych wodach i próbowaliśmy swoich sił na różnego rodzaju sprzętach wodnych. Dzięki temu nie tylko się bawiliśmy, ale też utrwaliliśmy nasze przyjaźnie.
 
Wieczorem wszytko stawało się jeszcze bardziej magiczne. Spacer wśród łąk i lasów rozbudził naszą wyobraźnię i apetyt na wieczorne ognisko. A ognisko to był prawdziwy hit! Rozpaliliśmy aż trzy ogniska, dzięki czemu stworzyliśmy wyjątkową atmosferę, przy której wszyscy czuliśmy się jak jedna wielka rodzina.
 
Noc przyniosła kolejną niespodziankę - podchody. Rozgwieżdżone niebo i nocne odgłosy lasu sprawiły, że nasza przygoda nabierała nowego wymiaru. To była noc pełna ekscytacji i radości.
 
Jesteśmy przekonani, że ten wspólnie spędzony czas to nie tylko fantastyczna przygoda, ale także początek pięknej historii nauki w Drugim Liceum. Razem uczymy się, poznajemy i budujemy przyjaźnie, które przetrwają przez wiele lat.
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym niezapomnianym biwaku, a w szczególności naszym opiekunom: panu Marcinowi – tacie naszej koleżanki z klasy, panu Dariuszowi Stubie oraz panu Karolowi Jelińskiemu.
 
Czekamy z niecierpliwością na kolejne przygody razem!
Klasa 1C
Data dodania: 2023-09-12 22:06:38
Data edycji: 2023-09-19 22:21:37
Ilość wyświetleń: 79

II LO - SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOWI

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej