Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Konsultacje

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Termin

1.      

Gałązka-Janas Hanna

Dyrektor, język niemiecki

Poniedziałek 8:00-9:00

2.      

Mokwa Beata

Wicedyrektor, język angielski

Środa 14:15-15:15

3.      

Bielicki Tomasz

religia

Piątek 15:45-16:45

4.      

Bieńkowska Elwira

matematyka

Wtorek 12:30- 13:30

5.      

Błażyńska Ewa

język angielski

Poniedziałek 8:40-9:40

6.      

Brunke Błażej

język angielski, język niemiecki

Środa 10:35-11:35

7.      

Burczyk Dorota

geografia, etyka

Poniedziałek 7:15-8:15

8.      

Cerowska Agata

matematyka, informatyka

Czwartek 13:15-14:15

9.      

Dymerska Anna

j. angielski

Poniedziałek 9:40-10:40

10.                        

Dzwonkowska Monika

j. polski, j. angielski

Czwartek 9:40-10:40

11.                        

Ejsmond Justyna

fizyka

Wtorek 13:15-14:15

12.                        

Hajdamaszczuk Alina

j. angielski

Środa 10:25-11:25

13.                        

Jaroszyńska Alina

matematyka

Środa 7:50-8:50

14.                        

Jastrzębska Anna

chemia

Piątek 9:35-10:35

15.                        

Jeliński Karol

j. angielski, doradztwo zawodowe

Poniedziałek 10:25-11:25

16.                        

Jędrzejczyk Hanna

podstawy przedsięb. WOS, HIT

Poniedziałek 11:25-12:25

17.                        

Jędrzejczyk Jerzy

j. polski

Czwartek 14:05-15:05

18.                        

Kalicińska Lucyna

pedagog

Poniedziałek 15:00-16:00

19.                        

Kłos Aleksandra

j. niemiecki

Wtorek 10:25-11:25

20.                        

Kolaska Iwona

nauczyciel bibliotekarz

Wtorek 14:00-15:00

21.                        

Kozłowska Iwona

j. angielski

Poniedziałek 9:35-10:35

22.                        

Kroplewski Marek

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpiecz.

Środa 9:40-10:40

23.                        

Krygier Teresa

matematyka

Wtorek 10:25-11:25

24.                        

Krzyżanowska Witosława

psycholog

Środa 15:00-16:00

25.                        

Kurcwald Danuta

matematyka

Czwartek 10:25-11:25

26.                        

Laska Maciej

informatyka

Poniedziałek 8:45-9:45

27.                        

Marczak Aleksandra

historia, WOS, HIT

Czwartek 9:40-10:40

28.                        

Marrero-Miszker Sandra

język hiszpański

Piątek 9:40-10:40

29.                        

Nawrocka Beata

matematyka

Poniedziałek 15:00-15:30

30.                        

Oller Grzegorz

muzyka

Piątek 8:00-8:45

31.                        

Ostrowska Aleksandra

wychowanie fizyczne

Piątek 11:25-12:25

32.                        

Pałkowska Angelika

biologia, chemia

Poniedziałek 7:50-8:50

33.                        

Peikowska Agnieszka

nauczyciel bibliotekarz

Wtorek 14:00-15:00

34.                        

Peplińska Beata

zajęcia terapeutyczne

Poniedziałek 15:00-16:00

35.                        

Piwowarczyk Grzegorz

j. niemiecki

Wtorek 8:45-9:45

36.                        

Połom Joanna

j. niemiecki

Poniedziałek 11:30-12:30

37.                        

Prabucka Lucyna

j. polski

Czwartek 11:25-12:25

38.                        

Przybyszewska Wioleta

wychowanie fizyczne

Piątek 10:25-11:25

39.                        

Różańska Edyta

matematyka

Środa 13:15-14:15

40.                        

Ruśniak Sławomir

historia

Środa 10:40-11:40

41.                        

Stuba Dariusz

geografia, wf

Wtorek 9:35-10:35

42.                        

Szczepańska Ciesielska Sylwia

biologia, wdż

Wtorek 14:05-15:05

43.                        

Szczodrowska Gdaniec Alina

j. polski, historia, HIT, WOS

Czwartek 10:25-11:25

44.                        

Szurgot Joanna

wychowanie fizyczne, etyka

Wtorek 14:05-15:05

45.                        

Szurgot Piotr

wychowanie fizyczne

Środa 9:40-10:40

46.                        

Szymańska Dorota

j. angielski

Czwartek 12:20-13:20

47.                        

Święcka Jolanta

n-l specjalista

Czwartek 12:20-13:20

48.                        

Walas Stalica Iwona

religia

Poniedziałek 11:25-12:25

49.                        

Wiśniewska  Karolina

j. angielski

Poniedziałek 9:40-10:40

50.                        

Witkowska Beata

j. polski

Piątek 12:20-13:20

51.                        

Wolff – Szwarc Karolina

j. angielski

Wtorek 12:20-13:20

52.                        

Zblewska Barbara

historia, WOS, HIT

Piątek 11:25-12:25

53.                        

Zdrojewska Joanna

j. niemiecki,  j. angielski

Środa 10:35-11:35

Data dodania: 2023-04-20 09:28:26
Data edycji: 2024-02-19 13:31:53
Ilość wyświetleń: 1445

II LO - SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOWI

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej