Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

II LO – współpraca z Fundacją EuroWeek

II LO – współpraca z Fundacją EuroWeek
26 uczniów z klasy IH pod opieką wychowawczyni Pani Anny Dymerskiej i Pani Beaty Mokwa uczestniczyło w czerwcu tego roku w Programie Euroweek – Szkoła Liderów w Międzygórzu w Kotlinie Kłodzkiej.
Program ten jest obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy poprzez rozwijanie umiejętności społecznych: przewodzenia, autoprezentacji i pracy w zespole. Zajęcia prowadzone były w języku angielskim przez wolontariuszy z całego świata, w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń.
Każdy uczeń otrzymał imienny certyfikat wraz z informacją, że brał udział w 6 blokach tematycznych: Praca w grupie, Kierowanie, Kultury świata, Świat – stosunki międzynarodowe, Liderstwo, Studia i praca. Opiekunom grupy wręczono imienne zaświadczenia i podziękowania za czynny udział przy organizacji i realizacji obozu.
Pani dyrektor Hanna Gałązka – Janas otrzymała podziękowania od Fundacji EuroWeek i dyrektora fundacji Pana Adama Jaśnikowskiego za współpracę przy organizacji obozu.
Mamy nadzieję, że współpraca między II Liceum Ogólnokształcącym im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim i Fundacją Euroweek będzie kontynuowana.
Data dodania: 2024-06-15 10:16:50
Data edycji: 2024-07-10 21:48:10
Ilość wyświetleń: 60

II LO - SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOWI

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej